beats solo 3
Havadan Sudan

Beat’s Solo 3 Deneyimlerim

Beat’s Solo 3’ün Türkiye şartlarında biraz lükse kaçtığını itiraf edeyim. Şu anki fiyatı yaklaşık 1.300₺, askeri ücretten yaklaşık 300-400₺ daha düşük. Benim bu kulaklığı almam tamamen bir kampanya sayesinde oldu. Öğrenci olduğum için Macbook Pro satın aldırken laptopun yanında hediye olarak verdiler ve bende kullanıyorum. ‘Eğer hediye olarak vermeselerdi satın alır mıydın?’ Diye soracak olursanız, kesinlikle almazdım diyebilirim. Ona vereceğim 1.300₺ ile vizesiz gidebileceğim bi’ ülkede 1 haftalık tatil yapardım :).

Ama iyi ki hediye olarak vermişler diyorum tabi…

İlginizi çekebilir 🙂

Macbook Pro İncelemesi , Macbook Pro uzun kullanım izlenimlerimi anlattım.

Beat’s Solo 3’ün Ses Kalitesi

Telefonum iPhone 5 SE ve Macbook Pro’yu satın almadan önce iPhone’un orijinal kulaklığını kullanıyordum. Beat’s Solo 3’ü aldıktan sonra ikisi arasındaki farkı gayet net bir şekilde anladım. Ses kalitesi bakımından gerçekten büyük farklılıklar var, bas kalitesi olsun, sesin netliği ve yüksekliği olsun kendini belli ediyor. Ayrıca iPhone’un orijinal kulaklığında yaşadığım en büyük problemlerden birisi; uzun süre yüksek sesli müzik dinlediğim zaman kulak içlerim biraz ağrıyordu fakat Beat’s Solo 3’te böyle bir sorun yok.

 

Beat’s Solo 3’ün Şarj Süresi

Şirketin bizlere söylediği; tam dolu bir şarj ile yaklaşık 50 saatlik bir kullanım… Peki ben bu saate ulaşabildim mi? Gariptir ki evet :). Yabancı bazı kaynaklarda okuduğum kadarıyla, bazılarının kulaklıkları belli bir şarj oranından sonra ses kalitesinde düşüş yaşıyormuş. Ama ben böyle bi’ sorun yaşamadım.

 

Beat’s Solo 3 Alınır Mı?

Eğer müzik işleriyle uğraşıyorsanız veya ben daha kaliteli müzik dinlemek istiyorum ve Beat’s Solo 3 alacak param var diyorsanız, hiç düşünmeden alın derim. Fakat müzikle uğraşmıyor veya taksitle alırım diyorsanız boşu boşuna borca girmeye hiç gerek yok. Olmazsa olmaz bi’ cihaz değil anlayacağınız.

Ne yalan söyleyeyim günlük hayatta hala iPhone kulaklığını kullanmaya devam ediyorum. Fakat film izlerken, havalimanlarında beklerken, uçaktayken vs Beat’s Solo 3’ü sık sık kullanıyorum. Yolda yürürken veya spor yaparken kullanıyor muyum? Hayır. Beat’s Solo 3 çok kaba bir kulaklık değil fakat yine de ben dışarıda kullanmayı pek tercih etmiyorum.

Anonim

Gezdiğim, gördüğüm yerleri sizlere aktarmaya çalışan tam zamanlı bir amele, Wroclaw Teknoloji Üniversitesinde de öğrenciyim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir