wordpress15
EtkinlikPolonya

Polonya’da WordPress’in 15. Yıl Dönümü

Meetup üzerinden kendime göre etkinlik ararken Polonya Wroclaw’da WordPress’in 15. Yılını kutlamak için yapılacak bi’ etkinlik gördüm ve tabi ki gittim :). WordPress Polonya editörlerinden Agnieszka hanımefendi ve Ewa beyefendi ile tanıştım. WordPress’in 15. Yılını kutlarken yalnızca 7 kişiydik :).

 

 

wordpress 15. yıl dönümü

Etkinlikten çok ciddi çıktığım bir fotoğraf 🙂

 

Katılımcılar arasındaki tek yabancı ben olmama rağmen kendileri tek kelime Lehçe konuşmadılar ve etkinlik sonuna kadar sadece İngilizce konuştuk, bu benim için inanılmaz nazik bi’ hareketti. Ayrıca Agnieszka hanımefendiye önceden katılacağımı haber verdiğim için etkinlik için hazırladığı oyunları İngilizce’ye çevirmişti. Kısacası mükemmel insanlarla tanıştım.

 

WordPress’in tahminen 1-2 ay içerisinde gelecek olan “Galileo” adındaki güncellemesiyle ilgili bilgi aldım. Yeni gelecek güncellemede WordPress kendi ürettiği Visual Composer tarzı sayfa yapım aracını getirecekmiş. Tema yapımcıları için çok işe yarar bi’ güncelleme olacağını düşünüyorum. Gelecek bir kaç köklü değişim daha olacakmış fakat onlar hakkında bilgi vermediler, sürpriz olmalıymış :).

 

Wordpress 15. Yıl Dönümü

çok eğleniyorduk 🙂

 

WordPress’in 15. yaşı kutlu olsun.

Anonim

Gezdiğim, gördüğüm yerleri sizlere aktarmaya çalışan tam zamanlı bir amele, Wroclaw Teknoloji Üniversitesinde de öğrenciyim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir